לראשונה בישראל: חברת Inokim תקבל תשלום בביטקוין

לראשונה בישראל: חברת Inokim תקבל תשלום בביטקוין

יצרנית הקורקינטים החשמליים הישראלית הולכת בעקבות טסלה ותכבד רכישות במטבע הווירטואלי: “זה הרבה יותר משתלם. אפשר בקלות להרוויח מחדש את הקורקינט שקניתם”

יצרנית הקורקינטים החשמליים הישראלית הולכת בעקבות טסלה ותכבד רכישות במטבע הווירטואלי: “זה הרבה יותר משתלם. אפשר בקלות להרוויח מחדש את הקורקינט שקניתם”

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

איך זה בעצם מתבצע?

לקוח המעוניין לשלם בביטקוין, ייגש לאתר חברת Inokim ויבחר את הכלי החדש. לאחר מכן יתקדם לכיוון הרכישה, בדיוק כמו כל תשלום אחר בויזה או ישראכרט. “הפעם זה יוצא הרבה יותר משתלם”, טוען כפיר בן שושן, ממייסדי החברה, “מכיוון שמחיר הביטקוין מאז תחילת השנה נסק בעשרות אחוזים, הרווחת את הקורקינט החדש שלך רק מהעליות האחרונות”. ב-Inokim מציינים שכאשר מגיעים לתשלום הסופי, מחיר העסקה ננעל לפי השער של הביטקוין לאותו זמן. כך מועבר התשלום בדיוק לפי שוויו בשקלים. התשלום עובר מהארנק של הלקוח לארנק של חברת אינוקים עד קבלת אישור העסקה. “לאחר כל התהליך – זהו, יש לך קורקינט חדש שעלה לך כמה סטושי בודדים”. רשת אינוקים נמצאת כיום בבעלות מלאה של כפיר ודרור בן-שושן, שפעילים גם בתחום הנדל”ן, והיא מונה 10 סניפים בישראל, שהראשון בהם הושק בדיזנגוף סנטר בתל-אביב. החברה נוסדה בשנת 2011 ומחזיקה כיום פעילות בכמה מדינות, בהן ארה”ב, ספרד, גרמניה, איטליה, צרפת ואנגליה. השנה מתוכננים להיפתח בארה”ב 10 סניפים לאחר סניף פיילוט ראשון שכבר פועל במנהטן; ו-10 סניפים נוספים בישראל. כיום מועסקים בחברה כ-40 עובדים.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

אינוקים ביצעה צמיחה מהירה: משנת 2016 נפתחו עוד שני סניפים, וב-2017 נפתחו 7 סניפים נוספים. בשנים האחרונות נוספו עשרות סניפים בארץ ובעולם. על-פי גורמים בענף, רשת הקורקינטים החשמליים הייתה בין הראשונות לזהות את הפוטנציאל הגבוה בישראל ופתחה רשת חנויות שמציעה גם שירות ותחזוקה לכלי הרכב. בתחילת 2020, רכשה ביג מרכזי קניות, 20% מאינוקים. היקף הרכישה הוערך ב־5-8 מיליון שקל.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות