לראשונה בישראל: חברת Inokim תקבל תשלום בביטקוין

לראשונה בישראל: חברת Inokim תקבל תשלום בביטקוין

יצרנית הקורקינטים החשמליים הישראלית הולכת בעקבות טסלה ותכבד רכישות במטבע הווירטואלי: “זה הרבה יותר משתלם. אפשר בקלות להרוויח מחדש את הקורקינט שקניתם”

יצרנית הקורקינטים החשמליים הישראלית הולכת בעקבות טסלה ותכבד רכישות במטבע הווירטואלי: “זה הרבה יותר משתלם. אפשר בקלות להרוויח מחדש את הקורקינט שקניתם”

איך זה בעצם מתבצע?

לקוח המעוניין לשלם בביטקוין, ייגש לאתר חברת Inokim ויבחר את הכלי החדש. לאחר מכן יתקדם לכיוון הרכישה, בדיוק כמו כל תשלום אחר בויזה או ישראכרט. “הפעם זה יוצא הרבה יותר משתלם”, טוען כפיר בן שושן, ממייסדי החברה, “מכיוון שמחיר הביטקוין מאז תחילת השנה נסק בעשרות אחוזים, הרווחת את הקורקינט החדש שלך רק מהעליות האחרונות”. ב-Inokim מציינים שכאשר מגיעים לתשלום הסופי, מחיר העסקה ננעל לפי השער של הביטקוין לאותו זמן. כך מועבר התשלום בדיוק לפי שוויו בשקלים. התשלום עובר מהארנק של הלקוח לארנק של חברת אינוקים עד קבלת אישור העסקה. “לאחר כל התהליך – זהו, יש לך קורקינט חדש שעלה לך כמה סטושי בודדים”. רשת אינוקים נמצאת כיום בבעלות מלאה של כפיר ודרור בן-שושן, שפעילים גם בתחום הנדל”ן, והיא מונה 10 סניפים בישראל, שהראשון בהם הושק בדיזנגוף סנטר בתל-אביב. החברה נוסדה בשנת 2011 ומחזיקה כיום פעילות בכמה מדינות, בהן ארה”ב, ספרד, גרמניה, איטליה, צרפת ואנגליה. השנה מתוכננים להיפתח בארה”ב 10 סניפים לאחר סניף פיילוט ראשון שכבר פועל במנהטן; ו-10 סניפים נוספים בישראל. כיום מועסקים בחברה כ-40 עובדים. אינוקים ביצעה צמיחה מהירה: משנת 2016 נפתחו עוד שני סניפים, וב-2017 נפתחו 7 סניפים נוספים. בשנים האחרונות נוספו עשרות סניפים בארץ ובעולם. על-פי גורמים בענף, רשת הקורקינטים החשמליים הייתה בין הראשונות לזהות את הפוטנציאל הגבוה בישראל ופתחה רשת חנויות שמציעה גם שירות ותחזוקה לכלי הרכב. בתחילת 2020, רכשה ביג מרכזי קניות, 20% מאינוקים. היקף הרכישה הוערך ב־5-8 מיליון שקל.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
4 things

קורקינט חשמלי חזק - ארבע עובדות שכדאי לדעת

מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. גם אם כבר שמעתם על קורקינט ממונע ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:
קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שירות לקוחות ב-WhatsApp!