קורקינט חשמלי אינוקים Vs אופניים חשמליות

אינוקים Vs אופניים חשמליות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות חדשים ומקוריים לתחבורה אורבנית. העלויות הגבוהות של אחזקת רכב, הפקקים ובעיות החניה וגם מחשבה על זיהום האוויר בעיר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות חדשים ומקוריים לתחבורה אורבנית. העלויות הגבוהות של אחזקת רכב, הפקקים ובעיות החניה וגם מחשבה על זיהום האוויר בעיר הופכים פתרונות תחבורה עם אנרגיה ירוקה לפופולריים יותר מאי-פעם.אבל באיזה פתרון לבחור? באופניים, בסאגווי או אולי בקורקינט חשמלי? אופניים חשמליים למשל זוכות להצלחה, אבל מצד שני גם לאזכורים לא מחמיאים רבים בחדשות ולתשומת לב רבה מרשויות החוק והאכיפה.

יש גם פתרון אחר, מקורי, משתלם ויעיל במיוחד קורקינט חשמלי למבוגרים. זה ממש לא צעצוע אלא כלי תחבורה לכל דבר ועניין עם שורה ארוכה של יתרונות ביחס לאופניים חשמליות. מדוע עדיף קורקינט חשמלי של אינוקים על פני אופניים חשמליות? הנה כל התשובות.

ביצועים

אם חשבתם שהביצועים של אופניים חשמליות טובים מאלו של קורקינט ממונע תחשבו שוב. לקורקינט החשמלי של INOKIM יש סוללת Lithium Ion מתקדמת עם הספק של 36V/48V ו-10.4 אמפר/שעה. בשילוב עם משקל עצמי קל, לקורקינט החשמלי יש ביצועים מצויינים והוא מגיע למהירות מרבית גבוהה במיוחד  בדומה ואפילו יותר ממרבית האופניים החשמליות. הסוללה יחד עם מנוע Brushless חזק ויעיל מאפשרים הסעה של עד 120 ק”ג! זאת ועוד, טווח הנסיעה של הקורקינט החשמלי ארוך במיוחד 40-25* קילומטרים, די והותר ליום עבודה טיפוסי בעיר.

משקל

אחד היתרונות הגדולים של קורקינט חשמלי על פני אופניים חשמליות הוא המשקל הקל שלו. הקורקינט החשמלי של אינוקים שוקל 13 ק”ג בלבד, ובדגם Light אפילו פחות . משמעות הדבר היא שקל מאוד לשאת אותו ממקום למקום וזאת בניגוד לאופניין חשמליות כבדות ומסורבלות.

קומפקטיות

לקורקינט החשמלי של אינוקים מנגנון קיפול ייחודי עם פטנט רשום. בשתי פעולות קלות, תוך מספר שניות וללא סגירות מסורבלות הקורקינט מתקפל לממדים קומפקטיים במיוחד: 96x40x18 ס”מ בלבד בדגם Light. ניתן להכניס אותו למנשא מקורי של אינוקים, ולהיכנס לכל מקום: למעלית, למשרד, הביתה ואפילו למקומות בילוי. את הקורקינט של אינוקים ניתן להעלות לרכבת או לאוטובוס, וכשמגיעים פשוט לפתוח אותו ולצאת לדרך. עם אופניים חשמליות הסיפור הרבה יותר מסובך ומסורבל, ומרבית המקומות לא יאפשרו לכם להכניס אותם איתכם.

לא לחשוש מגניבות

הודות לעובדה שאת הקורקינט של אינוקים אפשר להכנסי לכל מקום, אין צורך לחשוש מגניבה שלו בעיה מרכזית איתה מתמודדים בעלי אופניים חשמליות. לא צריך לחפש מקום לקשור אותו ולא צריך לפחוד שיגנבו ממנו חלקים. בנוסף, לקורקינט החשמלי של INOKIM למבוגרים יש אפליקציה נגד גניבה שמאפשרת ניתוק של המנוע שלו מרחוק באמצעות הסמארטפון.

במקרה של תקלה

מה עושים עם אופניים חשמליות במקרה של תקלה? צריך לסחוב את האופניים הכבדים והמסורבלים בחום הכבד או בגשם עד למרכז שירות. מה עושים עם הקורקינט החשמלי במקרה נדיר של תקלה? פשוט מקפלים אותם, נכנסים למונית ונוסעים למרכז השירות הקרוב של אינוקים.

מקורי, באחריות

חלק גדול מהאופניים החשמליות שנמכרות בארץ הם “אופני מדבקה” שקשה לדעת מהכין הגיעו הרכיבים שלהן והיכן הרכיבו אותם. הקורקינט החשמלי של אינוקים הוא פרי פיתוח ישראלי שמיוצר כולו מא’ עד ת’ במפעל אחד. זוהי גם הסיבה שאנחנו חשים בטחון לתת אחריות מלאה לשנה על הקורקינטים שלנו.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
4 things

קורקינט חשמלי חזק - ארבע עובדות שכדאי לדעת

מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. גם אם כבר שמעתם על קורקינט ממונע ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:
קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שירות לקוחות ב-WhatsApp!