קורקינט חשמלי מתקפל עם חסכון של 1:100

קורקינט חשמלי מתקפל עם חסכון של 1:100

קורקינט חשמלי שנוסע כמו שצריך, נכנס אתך לכל מקום וגם חוסך לך כסףINOKIM – הוא כלי תחבורה חשמלי אישי, קל משקל, קומפקטי במיוחד ומתקפל בקלות, עם ביצועים מעולים.

קורקינט חשמלי מתקפל וחסכוני באמת –

קורקינט חשמלי שנוסע כמו שצריך, נכנס אתך לכל מקום וגם חוסך לך כסף INOKIM – הוא כלי תחבורה חשמלי אישי, קל משקל, קומפקטי במיוחד ומתקפל בקלות, עם ביצועים מעולים. אם כל זה לא מספיק, הוא גם חוקי וגם המשתלם ביותר.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

לקורקינט החשמלי של INOKIM יש מגוון יתרונות שהופכים אותו לפתרון התחבורה האורבני האולטימטיבי עם טכנולוגיה ירוקה. הוא קל משקל היחיד שניתן להרים ולקחת לכל מקום ללא מאמץ, יש לו מנגנון קיפול ייחודי וקל לתפעול כך שאפשר לקפל אותו בשניות ולהכנס לאן שרק רוצים, והוא גם נטען בכל שקע חשמל רגיל ללא בעיה.

כולנו מכירים את הפקקים בעיר, את בעיות החניה, את העלויות הגבוהות של אחזקת רכב או מוניות וגם את זיהום האוויר שפוגע בכולם. יש לא מעט פתרונות ירוקים שלא פולטים זיהום ולא צורכים דלק כמו סאגווי SEGWAY או אופניים חשמליות, אבל אין אף פתרון שנותן כל כך הרבה יתרונות כמו קורקינט חשמלי של INOKIM.

עם קורקינט חשמלי למבוגרים אינוקים (הוא ממש לא צעצוע…) תגיעו לכל מקום בקלות ובמהירות, ללא פקקים או בעיות חניה ובעלות נמוכה פי מאה (!) ביחס לנסיעה ברכב של סביב אגורה לקילומטר.  

אחד היתרונות הגדולים של INOKIM ביחס לפתרונות אחרים כמו אופניים חשמליות הוא שהוא מתקפל וניתן לנשיאה. לקורקינט שלנו יש מנגנון קיפול ייחודי (עם פטנט רשום) שמאפשר לקפל אותו בקלות תוך שניות ולשאת אותו לכל מקום (הוא גם קל במיוחד): אפשר להכניס קורקינט לעבודה, לרכבת או לאוטובוס, לשים בתא המטען של הרכב או להכנס איתו הביתה.

הקורקינט הממונע של אינוקים קומפקטי במיוחד במהלך הפיתוח שלו נעשו ניסויים ומדידות רבות כדי לוודא שבאמת ניתן יהיה להכניס אותו לכל מקום. גם הקיפול שלו יוצא דופן מנגנון שדורש שתי פעולות קלות בלבד, ללא הברגות או נעילות מסובכות. תוך שניות הקורקינט מקופל באופן בטיחותי.

חסכון עלויות וביצועים

הוא גם יחסוך לכם בעלויות באופן משמעותי. עלות השימוש בו היא כמו עלות השימוש במחשב נייד כל מה שצריך זה רק להטעין את הסוללה בכל שקע חשמל רגיל. לא צריך ביטוחים ואגרות למיניהן, אין צורך בדלק וה-INOKIM יחזיר את עלות הרכישה שלו כבר במשך השנה הראשונה לשימוש בו.

הנסיעה בקורקינט החשמלי של אינוקים קלה ומהנה במיוחד. לא צריך כל ניסיון או ידע קודם וגם אנשים שמעולם לא התנסו בנסיעה בקורקינט יסתגלו אליו תוך שניות ויסעו בנוחות ובבטחון. רוכבים מנוסים יותר יעריכו את חוויית הנסיעה הכייפית והחלקה הושקעו מאמצים רבים בפיתוח מערכת ההיגוי של INOKIM כדי לספק חוויית נסיעה מדוייקת, חלקה ובטוחה.

יש לו גם עיצוב ייחודי, ואין עוד קורקינט “חתיך” כמו זה של אינוקים. על המראה העכשווי והמדליק שלו אחראי המעצב זוכה הפרסים, הישראלי נמרוד ספיר שהצליח לעצב קורקינט שמשלב מראה מושלם עם שימושיות גבוהה במיוחד.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

תעיפו מבט על המפרט הטכני של הקורקינט החשמלי של INOKIM, הוא אומר הכול:

משקל 13 קילוגרם בלבד

טווח נסיעה של 40* קילומטרים

– משטח עמידה דק עם מרכז כובד נמוך להגברת היציבות וקלות העלייה והירידה מהכלי

– מידות קומפקטיות במצב מקופל 96x18x37 ס”מ בלבד

– צמיגי “10 פניאומטיים ובטוחים

– סוללת Lithium Ion 48V / 36V

– כידון טלסקופי עם מנגנון שחרור מהיר

– מצערת אגודל בטיחותית לקביעת המהירות

– מנוע בראשלס” אטום, עמיד ואמין עם גיר רדיאלי בתוך הגלגל

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות