קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.

בטיחות מעל הכל

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

לפני הכל והדבר הכי חשוב – בבקשה להרגיע. קורקינט חשמלי למבוגרים הוא לא צעצוע, אלא כלי בעל עוצמות שעשויות להפתיע. בואו נזכור שאותו כוח עודף לא נועד לאפשר לקורקינט להתחרות ברכבי ספורט, אלא לתת לו יכולות תעבורה יציבות גם בעליות קשות ותנאי שטח מאתגרים לרכיבה. למרות שההנאה מהנסיעה ומעוצמת המנוע יכולות לגרות לפעמים לרכיבה פרועה, באמת שאין צורך למצות את כל פוטנציאל התגובה של הכלי.

איך מתחילים

קורקינט מאפשר לרכוש בטחון בנהיגה במהירות. עם זאת, לפני היציאה לדרכים ציבוריות, מוטב לתרגל את הנהיגה והקורקינט בשטח פתוח ומוגן. במיוחד עבור מי שעוד לא רכשו מיומנות מלאה, חשובות נעליים יציבות עם עקבים שטוחים. העדיפות היא לנעלי ריצה. לעומתן, כפכפים ומגפיים גבוהים מומלצים הרבה פחות. אביזרי הגנה נוספים הם מגני מרפקים וברכיים. כפפות מרופדות יאפשרו אחיזה יציבה יותר בכידון, וגם יעזרו לספוג חלק מזעזועי הנסיעה בדרכים קשות.
החל מיולי 2016, מחייבות התקנות החדשות חבישת קסדה, וגם אפוד זוהר בשעות החושך. חציית כביש מחייבת כעת ירידה מהכלי והולכה שלו לצד הרוכב. כמו כן אסורה הרכבת נוסע נוסף. אל תתנו למשטרה סיבה לקלקל לכם את חוויית הדרך, שמירה על החוק היא בלתי נמנעת.

תקינות ותחזוקה

רכב חייב לשמור ולהגן על הנוסע. כמו מכונית, חיוני לוודא שגם הקורקינט יהיה מתוחזק וערוך ליציאה. המשמעות היא שהבלמים מגיבים כיאות, הצמיגים תקינים ומנופחים ללחץ נכון, והאורות עובדים – קדמי לבן ואחורי אדום.
בסך הכל, בחירה בקורקינט ממונע איכותי מבטיחה לך מעט מאוד התעסקות שוטפת בבעיות מכניות ותקלות, אבל הזנחה ואחזקה לקויה עלולות להיות סכנה עבורך ועבור אחרים בדרך.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

על הדרך

תמיד חובה להביט קדימה. זאת לא רק כדי לזהות צמתים למשל, אלא גם מוקדים הומים בדרך, למשל יציאות וכניסות לחנייה, תחנות אוטובוס וחזיתות חנויות.
אותם מקומות גם מועדים במיוחד להימצאות באמפרים, מדרגות ועוד מכשולים מכוונים עבור מכוניות, אשר במקרה של קורקינט, עלולים להתגלות כאתגר המחייב תשומת לב וזהירות רבה יותר.
כמו כל רכב אחר, גם הקורקינט החשמלי מחויב במתן זכות קדימה להולכי רגל. תמיד יש להיות ערוכים לעצירה לקראתם, בעיקר בסביבת אלו שניתן לזהות כי הם פחות ערניים לסכנות הסביבה, למשל ילדים וקשישים, מי ששקועים בסלולרי שלהם.
כדאי לזכור שרבים מהנהגים עדיין מתבלבלים מקורקינט חשמלי, שמצד אחד קטן ומתנייע בגובה של הולך רגל, אבל מצד שני מהיר ממנו משמעותית. בשל כך יש להיזהר במיוחד בעת יציאה מנתיבים שאינם גלויים או מבין מכוניות. ככלל, מוטב להימנע מאזורי פקקים ועומס תנועה אשר מהווים סיכון מוגבר. דבר אחרון – כאשר נוסעים יחד, אין לנסוע זה לצד זה, אלא בטור תוך שמירה על מרחק בטוח.

רכיבה נעימה

כתבות נוספות
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
4 things

קורקינט חשמלי חזק - ארבע עובדות שכדאי לדעת

מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. גם אם כבר שמעתם על קורקינט ממונע ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות