קורקינט חשמלי לרכבת שמתאים לכווולם!

קורקינט חשמלי שמתאים לכווולם!

לא צריך רישוי, לא צריך ביטוח, אין צורך בידע מוקדם – פשוט לעלות עליו ולנסוע לאן שרוצים. הקורקינט החשמלי של אינוקים כובש את ישראל ומביא את מהפכת החופש האורבני לכווולם!

קורקינט חשמלי למבוגרים שמתאים לכולם!

לא צריך רישוי, לא צריך ביטוח, אין צורך בידע מוקדם פשוט לעלות עליו ולנסוע לאן שרוצים. הקורקינט החשמלי של אינוקים כובש את ישראל ומביא את מהפכת החופש האורבני לכווולם!

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

אם חשבתם שקורקינט חשמלי זה צעצוע, חשבו שוב. קורקינט ממונע מקצועי הוא כלי תחבורה לכל דבר ועניין, פשוט ללא העלויות והמגבלות של כלי תחבורה “רגילים”, ועם מגוון רחב של יתרונות לסוגי שימושים שונים. תשכחו מבעיות חניה, מפקקים ומהרב-קו. תפסיקו לזהם, תפסיקו לשלם הון על דלק ופשוט תהנו מנסיעה שקטה ללא פליטת מזהמים הודות לטכנולוגיה הירוקה של אינוקים. למי מתאים הקורקינט של אינוקים? לכולם.

למי שבא מרחוק

חלק גדול מתוך אלו העובדים בגוש-דן מגיעים מרחוק, במרבית המקרים ברכבת. אבל מה עושים כשמגיעים אל תוך תל-אביב (או כל עיר אחרת לצורך העניין)? אז צריך להתחיל לכתת רגליים, לרדוף אחרי מוניות או לחכות באוטובוסים. אבל לא עוד! לקורקינט של אינוקים יש מנגנון קיפול ייחודי עם פטנט רשום שמאפשר קיפול קל ומהיר תוך שניות לממדים קומפקטיים. הודות לכך הינו גם קורקינט חשמלי לרכבת, וכשעולים או יורדים פשוט לפתוח אותו ולהתחיל לנסוע. INOKIM היא גם החברה היחידה שקיבלה אישור מכירה בתוך מתחם רכבת ישראל בתחנת סבידור, שם תוכלו גם לקבל שירות במידת הצורך.

למי שבא מקרוב

תל-אביביים פשוט חייבים שיהיה להם קורקינט לעבודה כי זהו כלי התחבורה האולטימטיבי לעיר. בניגוד לטוסטוס, לא צריך רישוי ולא ביטוח, לא צריך להזיע בקיץ כמו ברכיבה על אופניים וגם לא צריך לפחד שייגנבו אותו כמו עם אופניים חשמליות כי ניתן להכניס אותו לכל מקום. הוא נכנס בקלות לכל מעלית ועם הקורקינט של אינוקים אין גם שום בעיה להכניס קורקינט לעבודה הוא קומפקטי וקל במיוחד.

להייטקיסטים

בקרב הייטקיסטים הקורקינט החשמלי של אינוקים הפך ללהיט אמיתי, וזה די ברור למה. לצד כל היתרונות שלו שכבר הוזכרו, הקורקינט שלנו מתקדם טכנולוגית והוא ללא ספק גם הקורקינט הכי “חתיך” שיש עם עיצוב זוכה פרסים וגימור איכותי. אנחנו מבינים שבהיי-טק אוהבים את אינוקים ולכן יש לנו גם שירות מיוחד ותנאים מיוחדים ללקוחות עסקיים תנסו אותנו!

לסטודנטים

חייהם של סטודנטים אינם קלים צריך לשלם שכר לימוד, שכר הדירה בעיר גבוה ובאופן כללי הם צריכים להתרוצץ בעיר מהלימודים לעבודה ולהתמודד עם עלות החיים הגבוהה. אבל לפחות בתחום התחבורה יש להם פתרון מושלם –קורקינט חשמלי מומלץ לרכבת. אפשר להגיע איתו לכל מקום ולהכניס אותו לכל מקום, ללא עלויות דלק וללא רישוי וביטוח. אפילו אוניברסיטת תל-אביב הכירה ביעילות של הקורקינט של אינוקים ואישרה להכניס אותו לתחומי האוניברסיטה.

לתיכוניסטים

הקורקינט החשמלי של אינוקים הוא קורקינט מקצועי, אבל זה לא אומר שגם תיכוניסטים בני-עשרה לא יכולים ליהנות ממנו. עם ביצועים טובים מאלו של אופניים חשמליות, עיצוב מדליק ובלי חשש מגניבות, אין יותר “קלאסה” מאשר להגיע לתיכון עם קורקינט חשמלי. יש לנו אפילו דגם Light שהוא קל וזול יותר, אבל עדיין איכותי ובטיחותי במיוחד עם צמיגי גומי פניאומטיים.

לירוקים

אם איכות הסביבה חשובה לכם, הטכנולוגיה הירוקה של אינוקים מתאימה לכם בדיוק. למה להמשיך ולזהם את האוויר במכונית או האוטובוס אם אפשר להגיע בקלות ובמהירות לכל מקום בעזרת קורקינט חשמלי? אפס פליטת מזהמים, אפס צריכת דלק מאה בדאגה לאיכות הסביבה.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

לכל מי שרוצה להגיע בסטייל

הקורקינט החשמלי של אינוקים הוא האביזר האופנתי המושלם עבור כל מי שרוצה להגיע בסטייל. זה לא מקרה שסלבס רבים בחרו באינוקים כפתרון התחבורה האורבני שלהם הוא הקורקינט החשמלי הכי מעוצב, הכי טכנולוגי והכי מדליק שיש.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות