קורקינט חשמלי בטיחותי אינוקים Vs קורקינטיים חשמליים אחרים

בחרתם בקורקינט חשמלי בטיחותי כפתרון התחבורה שלכם? בשעה טובה – עשיתם החלטה נכונה. אבל איזה קורקינט ממונע לקנות? השוק מציע לא מעט דגמים ולמי שלא מצוי ומבין קשה לבחור.

בחרתם בקורקינט חשמלי בפתרון התחבורה האורבני שלכם? בשעה טובה עשיתם החלטה נכונה. אבל איזה קורקינט ממונע לקנות? השוק מציע לא מעט דגמים ולמי שלא מצוי ומבין קשה לבחור. אז הנה כל הסיבות, ויש לא מעט כאלו, לבחור בקורקינט החשמלי למבוגרים של INOKIM על פני המתחרים.

גאווה ישראלית

הקורקינט החשמלי של אינוקים הוא פרי פיתוחו של המעצב הישראלי המצליח נמרוד ספיר. העיצוב, מנגנון הקיפול, החיתוך המדוייק של חלקי הקורקינט כולם פותחו בישראל.

מוצר איכותי

מרבית הקורקינטים המיובאים ונמכרים בישראל הם מוצרי “מדבקה” מוצרים שמורכבים מחלקים שנאספו ממקורות שונים, הורכבו יחד במקום אחר וזכו למדבקה עם שם מותג כלשהו. הקורקינט הממונע של אינוקים מורכב כולו במפעל אחד עם בקרת איכות קפדנית ו-INOKIM הוא מותג מוביל ומוכר במדינות רבות בעולם.

מערכת קיפול ייחודית עם פטנט רשום

לקורקינט של אינוקים מערכת קיפול מתוחכמת ויעילה שתי תנועות קלות ללא מנגנוני סגירה מסורבלים, והקורקינט מקופל באופן בטיחותי. זהו מנגנון הקיפול הנוח והיעיל ביותר שתמצאו בתחום הקורקינטים החשמליים.

צג דיגיטלי ומתג הפעלה עם פטנט רשום

גם צג התצוגה הדיגיטלי בטכנולוגיית LCD של אינוקים מבוסס על פטנט רשום. הצג המפורט והקריא מראה את מהירות הנסיעה, סטטוס בקרת השיוט, מרחק הנסיעה, מצב טעינת הסוללה ועוד. יש לו תאורת רקע לשעות החשיכה ומנגנון כיבוי עצמי לחסכון בסוללה.

צמיגי גומי פניאומטיים

מרבית הקורקינטים החשמליים הנמכרים בישראל מצויידים בצמיגי פלסטיק שמתבלים, אינם מספקים אחיזה טובה על משטח חלק ולכן גם בטיחותיים פחות. הקורקינט החשמלי למבוגרים של אינוקים מצוייד בצמיגי גומי פניאומטיים בקוטר “10 שמספקים נסיעה חלקה ונוחה ובאותה העת גם אחיזה ורמת בטיחות גבוהות.

תו תקן

לקורקינט של INOKIM תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי ומשרד התחבורה. זוהי עדות לאיכות ולבטיחות שלו.

אחריות מלאה לשנה

הקורקינט החשמלי שלנו עוצב במקור בשנת 2009 וחברת INOKIM קיימת משנת 2011 ומיוצגת בישראל בארבעה סניפים. בניגוד לחנויות “מדרכה” או חנויות קורקינטים אחרות, החברה שלנו היא מבוססת בעלת היסטוריה עם מספר סניפים. אנחנו כאן ונמשיך להיות כאן אם תזדקקו לנו גם הרבה לאחר שרכשתם קורקינט ממונע. זוהי גם הסיבה שאנחנו חשים מספיק בטחון כדי להעניק אחריות מלאה לשנה על הקורקינטים שלנו אנחנו יודעים שנוכל להיות שם עבורכם ולממש אותה במידת הצורך.

ביצועים טובים יותר

עם סוללת Lithium Ion מתקדמת עם הספק של 36V/48 ו-10.4 אמפר/שעה ומנוע Brushless חזק ויעיל, לקורקינט המקצועי של אינוקים ביצועים מצויינים. הוא מגיע למהירות מרבית גבוהה, טווח הנסיעה שלו עד 40* ק”מ ארוך במיוחד והוא מסוגל להסיע משקל של עד 120 ק”ג וזאת בהשוואה ל-80 קילוגרם אצל מרבית המתחרים.

המומחים לקורקינטים חשמליים

אנו ב-INOKIM מתמחים בדבר אחד בלבד קורקינטים חשמליים. אנו לא מוכרים אופניים חשמליות, קורקינטים ללא מנוע או כל כלי תחבורה אחר אך ורק קורקינטים חשמליים.

אינוקים ורכבת ישראל

אינוקים היא החברה היחידה בתחום הקורקינטים החשמליים שקיבלה אישור למכור ולתת שירות ממש בתוך מתחם הרכבת. הסניף שלנו בתחנת רכבת מרכז בתל-אביב (סבידור) כולל גם מעבדת שירות והודות למנגנון הקיפול המתקדם שלנו, אין קל מלהעלות את הקורקינט של INOKIM לרכב, להגיע, לפתוח אותו ולנסוע ישירות אל היעד שלכם.

להיכנס איתו לכל מקום

הקורקינט החשמלי של אינוקים מתקפל בקלות ותוך שניות לממדים קומפקטיים במיוחד כך שניתן לקפל אותו ולשאת אותו בקלות לכל מקום. אפשר להיכנס איתו למעלית, הביתה, לעבודה, ללימודים הקורקינט שלנו קיבל אפילו אישור כניסה לקמפוס של אוניברסיטת תל-אביב.

רוצים להשתדרג?

חברת אינוקים היא חברה שכל הזמן מתחדשת ומציעה פי’צרים ודגמים חדשים. עובדה זו מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו גם שירותי טרייד-אין במסגרתם אנחנו רוכשים מהם את ה-INOKIM הישן ובתמורה משמשת לרכישה של דגם חדש ומתקדם עוד יותר. אין עוד חברת קורקינטים חשמליים שמציעה שירות כזה.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
4 things

קורקינט חשמלי חזק - ארבע עובדות שכדאי לדעת

מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. גם אם כבר שמעתם על קורקינט ממונע ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:
קרא עוד
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שירות לקוחות ב-WhatsApp!