מיומנו של רוכב אופניים חשמליים לשעבר

מיומנו של רוכב אופניים חשמליים לשעבר

חברים, אני חייב לשתף אתכם בהחלטה הכי נכונה שעשיתי מזה זמן רב – עברתי לקורקינט חשמלי. אני יכול לראות אתכם מעקמים עכשיו מבט אל המסך ושואלים את עצמכם “מה זה הדבר הזה שנראה כמעט כמו צעצוע

בלי פקקים, בלי גניבות לנסוע וליהנות קורקינט חשמלי ממונע

חברים, אני חייב לשתף אתכם בהחלטה הכי נכונה שעשיתי מזה זמן רב – עברתי לקורקינט חשמלי.  אני יכול לראות אתכם מעקמים עכשיו מבט אל המסך ושואלים את עצמכם “מה זה הדבר הזה שנראה כמעט כמו צעצוע, אין לו כוח של טוסטוס ובטח לא סקסאפיל של אופנוע כבד? אי-אפשר אפילו להסיע בו אנשים אחרים, לשמוע רדיו או לסמס בנסיעה ולברוח מקרני השמש המאיימות של הקיץ…”. ובכן “הדבר הזה” הוא קורקינט חשמלי למבוגרים ולא תאמינו כמה יתרונות יש לו על פני כל אמצעי תחבורה אורבני אחר.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

קודם כל, עם קורקינט ממונע אפשר להגיד שלום ולא להתראות לפקקים. הטורים הארוכים של מכוניות שמזדחלות בכל בוקר, השעות הארוכות שנשרפות תוך בהייה ברכב שמלפנים כל אלו מאחורי. לעמוד בפקקים זה פשוט בזבוז משווע וקשה להאמין שכל כך הרבה אנשים בוחרים לבזבז את שעות הבוקר שלהם ברביצה מנוונת בתוך קופסת פח. לא חבל?

אבל אני כבר לא שם. היום אני עוקף בקלילות את נחילי המכוניות המשתרכים ברחובות העיר, וגם את האוטובוס שהייתי רגיל לעלות עליו מדי בוקר.

הקורקינט החשמלי של אינוקים חוסך לי מדי בוקר לא פחות מעשרים דקות. אם הייתי רגיל לצאת מהבית לעבודה בשמונה ורבע, היום אני יוצא בשמונה שלושים וחמש: עשרים דקות ביום, שעתיים בכל שבוע, שמונה שעות בחודש, וכמה זמן אני חוסך בשנה? תעשו את החשבון לבד… הכי כיף זה שאפשר להכניס קורקינט לעבודה כי הקורקינט של INOKIM מתקפל בשניות לממדים קומקטיים.

גם הקפיצה לפיצוציה לקנות קפה בדרך לעבודה נוחה ופשוטה כי אין בעיות חנייה העיר כולה שלי ומדי בוקר אני יוצא לדרך בכיף על הקורקינט הממונע הכי מגניב בעיר.

גם לגנבי האופניים אמרתי שלום ולא להתראות. שנים פרנסתי את גנבי האופניים הארורים זוג אחר זוג, פעם אחר פעם. אני זוכר את השחורות האיכותיות, את הכחולות המשומשות, את אלו עם שני המנעולים ואת אלו עם שלושת המנעולים. מה לא עשיתי, ובסוף, בוקר אחד אתה יוצא לדרך ומגלה שאין לך עם מה. גנב חסר מצפון שועט על האופניים שאהבת וקנית במיטב כספך, כנראה כדי למכור אותם להתכה, איזה כאב לב.

עם הקורקינט החשמלי אין לי את הבעיה הזו כי אני לא נפרד ממנו: הוא עולה איתי הביתה, הוא בא איתי לעבודה, הוא יכול גם להיכנס איתי למקומות בילוי, לרכבת, ובעצם לכל מקום.  הוא קל, הוא קטן וקומפקטי, לוקח שניות לקפל אותו ואין שום בעיה לסחוב אותו איתי לאן שאני הולך בלי מנעולים ובלי שברון לב.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

לסיכום – לשעבר

מדי יום אני מעריך מחדש את ההחלטה שלי לעבור לקורקינט חשמלי בלי פקקים, בלי גניבות, ובנוסף לכול הוא גם כלי בטיחותי אמין וחסכוני. אבל בינינו, מה שחשוב לי מעל לכול זה כמה שהוא מדליק וכמה כיף להסתובב איתו בעיר. אל ההחלטה שלי כבר עשיתי, אני מזמין אתכם להצטרף אלי וליהנות מכל רגע.

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות