קורקינט חשמלי חזק - ארבע עובדות שכדאי לדעת

קורקינט חשמלי - ארבע עובדות שכדאי לכם לדעת

מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. גם אם כבר שמעתם על קורקינט ממונע ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:

קורקינט חשמלי בטיחותי חזק לרכבת

קורקינט חשמלי ישראלי, קל לתפעול, לא צריך רישוי וביטוח ומתקפל כך שניתן להכניסו לכל מקום.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

רוצים להצטרף לאחד הטרנדים החמים ביותר בעיר היום? מחפשים פתרון מעולה להתניידות בתוך העיר? קורקינט חשמלי הוא הפתרון המושלם עבורכם. זהו אחד מכלי הרכב החסכוניים והקלים ביותר לתמרון כיום ואיתו אפשר להגיע ממקום למקום בתוך העיר בלי לסבול מפקקים, בלי להוציא הון עתק על דלק, במהירות ובקלות.

גם אם כבר שמעתם על קורקינט חשמלי ואתם חושבים שאתם יודעים עליו הכול, הנה 4 עובדות שבטח לא ידעתם:

  1. אולי תופתעו לדעת, אבל הקורקינט החשמלי הוא המצאה ישראלית. הוא הומצא על ידי מהנדס ישראלי והדגמים הראשונים היו פשוט קורקינט רגיל שחיברו אליו מנוע חשמלי. הדגמים הראשונים של ההמצאה החדשה נמכרו מתוך חנות קטנטנה בתל אביב בתחילת שנות האלפיים. הקורקינט החשמלי של אינוקים הוא פרי יצירתו של המעצב התעשייתי הישראלי המצליח נמרוד ספיר.

  2. לא צריך כל ידע מוקדם או ניסיון כדי לרכוב על קורקינט חשמלי. זהו כלי קל מאוד לתפעול ומהרוכב לא נדרשת כל מיומנות מיוחדת. לאחר כמה נסיעות מבחן ותרגולי  תמרון, כמעט כל אחד יוכל לנסוע על קורקינט ממונע.חובה ומומלץ לחבוש קסדה המצילה חיים !

  3. קורקינט חשמלי קל ואפילו קורקינט חשמלי מקצועי לא דורש רישוי או ביטוח. בניגוד לכלי רכב אחרים, מכיוון שלא מדובר בכלי רכב ממונע, אין צורך לבטח את הקורקינט או את הנוסע ואין צורך ברישיון נהיגה או ברישוי רכב. זהו אחד היתרונות הגדולים של הקורקינט החשמלי על פני כלי רכב אחרים המיועדים לנסיעה העיר ופועלים בעזרת מנוע בעירה פנימית. זאת ועוד, הקורקינט מתקפל וניתן להכניסו אל תוך הבית או המשרד, וחברות ביטוח מסוימות מאפשרות לבטח אותו כנגד גניבה במסגרת ביטוח הדירה.

  4. לקורקינט החשמלי של אינוקים קורקינט חשמלי מומלץ יש מנגנון קיפול ייחודי שמאפשר קיפול קל ומהיר שלו לממדים קומפקטיים במיוחד. הודות לכך, ניתן להכניס את הקורקינט לעבודה, הביתה, למעלית ובעצם לכל מקום. בזכות תכונה זו ניתן להכניס אותו גם לרכבת, וכשמגיעים ליעד פשוט לפתוח אותו ולנסוע לאן שרוצים.

רוצים לנסות גם? הירשמו עכשיו לנסיעת מבחן:

כתבות נוספות
light guide

קורקינט חשמלי בטיחותי זה הכי

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה עירוני נוח, זול, יעיל וידידותי לסביבה. קצת מודעות ואחריות, יבטיחו שיהיה גם בטיחותי עבורנו כרוכבים, ועבור הנהגים והולכי הרגל שלצדנו, לפני הכל והדבר הכי חשוב.
קרא עוד
inokim me thumb2

תחרות INOKIM & ME

אנו מכריזים בזאת על פתיחת תחרות הצילום של INOKIM שתתקיים
בין התאריכים 20.06.2017 - 01.06.2017.
קרא עוד
article hitech thumb

קורקינט חשמלי כרכב צמוד בהיי טק

אם יש משהו שמייקל קופפרמן מבין בו זה חדשנות. קופפרמן הוא איש הייטק מצליח וסגן נשיא למחקר ופיתוח של חברת Intango הישראלית, מהמובילות בעולם בתחום הפרסום הדיגיטלי.
קרא עוד
הידע המפרט והנתונים המופיעים באתר זה מתייחסים למגוון דגמי קורקינט חשמלי ואביזריהם המשווקים במקומות שונים בעולם ומעודכנים למועד הבאת המקור הלועזי לתרגום. יתכנו הבדלים בין המפרט והתיאור המובא באתר זה לבין הדגמים הנמכרים והמשווקים על ידי חברתנו, הן מבחינת המפרט הטכני, הן מבחינת שם הדגם, והן מבחינת הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן ייתכנו הבדלים בדגם מסוים כולל הבדלי משקל, והבדלי הספקים, בהתאם לשינויים הנעשים מזמן לזמן. חלק מהאביזרים ו/או המערכות המפורטים באתר זה מצוי רק בחלק מדגמי הקורקינטים, אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה בהספקת דגמי קורקינט חשמלי שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בו והם שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף,לשנות ולשפר, ללא הודעה מוקדמת וללא עידכון באתר זה. התמונות באתר זה הינן להמחשה בלבד. האתר כפוף לשינוי ללא הודעה מוקדמת .ט.ל.ח
כל הזכויות שמורות ל inokim israel קריסטלינו בע״מ
 
איך להמנע מפאנצרים?
חובה למלא אוויר לפחות פעמיים בשבוע על מנת לשמור על לחץ אויר תקין, רצוי להחליף צמיג אחת לחצי שנה או לפי מידת הצורך.
רצוי לבלום בעדינות ולשמור מרחק כדי להמנע מבלימת פתע אשר יכולה לגרום לשחיקת הצמיג.
יש להמנע מלעלות על אבנים ומדרכות.
 
טווח הנסיעה נמדד במשקל 80 ק״ג במישור ללא עליות בהילוך ראשון
* שירות טיפולים כולל חיזוקים כלליים, מתיחת ברקסים ובדיקת המכשיר לקראת חילופי עונות חורף/קיץ. השירות אינו כולל החלפת ברקסים, החלפת פנימית ואינו כולל החלפת חלק כתוצאה משבר.
המכירה באתר היינה מגיל 18 בלבד ומסירה תתבצע בהצגת ת"ז
בעת רכיבה על קורקינט חשמלי למבוגרים חובת חבישת קסדה המצילה חיים!
חובה לציית לחוקי הדרך כחוק!
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות