שאלות נפוצות
מה חשוב לבדוק לפני שקונים קורקינט
מה ההבדל בין קורקינט חשמלי INOKIM ל-MYWAY ?

אין הבדל, INOKIM הוא השם שניתן למוצרי MYWAY כשהם נכנסו לייצור המוני בסין.

מה ההבדל בין הסוללה בקורקינט החשמלי של INOKIM לבין סוללות בקורקינטים ממונעים אחרים?

הקורקינט החשמלי של INOKIM מצויד בסוללת ליתיום-איון נטענת, בדומה לסוללות בהם משתמשים במכוניות חשמליות והיברידיות כמו Toyota PRIUS או TESLA.  סוללות ליתיום-איון הן המתקדמות ביותר ובין היתרונות שלהן ניתן למנות: כושר טעינה לאורך זמן, משקל קל, קומפקטיות, טעינה מהירה ועוד.

מה ההבדל בין הקורקינט החשמלי של INOKIM לקורקינטים של חברות אחרות?

INOKIM החלה לייצר לפני כשמונה שנים קורקינט חשמלי מתקפל שזכה בפרסים רבים ובהצלחה רבה בכל רחבי העולם. הקורקינט של INOKIM בנוי מחומרים וממכלולים איכותיים, מורכב במפעל אחד ועובר בקרת איכות קפדנית. על מנגנון הקיפול ועל המצערת האלקטרונית שלנו רשומים פטנטים, והקורקינט של INOKIM הוא היחיד שזכה לתו תקן ממכון התקנים הישראלי. מרבית הקורקינטים החשמליים שנמכרים בישראל הם "מוצרי מדבקה" שמורכבים מחלקים שמגיעים ממקורות שונים ללא בקרת איכות. זוהי הסיבה שבניגוד לקורקינטים אחרים, על הקורקינט הממונע שלנו ניתנת אחריות יצרן.

תיקונים ותחזוקה

כידון מתקפל: על ידי עיצוב הכידון התקפל, אפשר לפתור את את הבעיה שהוא בולט כאשר הקטנוע מורם או מאוחסן. בדרך זו, INOKIMקים היא החברה הראשונה בעולם שייצרה לפני 8 שנים דגם חשמלי מתקפל וזכתה בהמון פרסים בעולם .רוב החברות בעולם ובמיוחד בישראל מוכרות מוצרי מדבקה (אותו מוצר בשם שונה)ירודים ללא מבחני ריסוק וללא בדיקות תקן. בנוסף אנחנו באינוקים מציעים ללקוחותינו חיזוקים כללים בסניפים  לכל החיים ללא עלות.

טעינת בטריה וזמן נסיעה
כמה זמן לוקחת טעינה של הסוללה בקורקינט?

זמן טעינה מסוללה ריקה לסוללה מלאה בכל שקע ביתי הוא כ-3-5 שעות.

מהו טווח הנסיעה של הקורקינט בין טעינות?

כשהוא מצויד בסוללה חדשה וטעונה במלואה, טווח הנסיעה של הקורקינט החשמלי של INOKIM הוא עד 40 ק"מ (בתנאים אופטימליים - עומס של עד 100 ק"ג, ללא מדרונות, ללא עצירות וללא רוח נגדית חזקה).

אחריות
הפעלת אחריות

מזל טוב על הקורקינט החדש!
להפעלת תעודת אחריות

לחץ כאן