הימנעות מתקר בגלגלי הקורקינט החשמלי שלכם

אז בקיצור, איך תימנעו מפנצ’ר בגלגל?

פנצ’ר בהחלט יכול להיות דבר מבאס ולא צפוי, הגורם הנפוץ ביותר לפאנצ’ר הינו צביטה פנימית כנגד הג’אנט בעת חיכוך הגלגל עם צד שלישי.
כמובן שחומר הגלם ואיכות הגלגל יכולה לשחק כאן תפקיד משמעותי, ולכן בקורקינטים החשמליים של אינוקים לא נחסכו מכם באיכויות וגימורי הגנה על גבי הגלגלים של כל הדגמים שלנו.
חשוב לשמור על לחץ אוויר תקין על פי הוראות היצרן שכך נקטין משמעותית את הסיכוי לתקר. פעולה זו תתרום גם כן לרכיבה חלקה ובטוחה יותר כמו ניצול יעיל יותר של הסוללה
בשל שיוט אופטימלי של הגלגל אל מול המנוע בהתאם לאופן בו נוצר בפס הייצור שלנו.

אולם, לעיתים אפילו בעת תחזוקה תקינה של לחצי אוויר, חדירת גוף זר לגלגל כגון: מסמר, זכוכית או קוץ כזה או אחר, יכולים לגרום לתקר בגלגל הקורקינט החשמלי שלכם, בכדי להימנע ממצב זה, אינוקים התקינה עבורכם פס גומי איכותי היוצר הפרדה בין הגלגל לבין הפנימית שלו וכך מונעת את פגיעתו, כמובן שאין זה אומר שניתן לרכב בשטחים שאינם מתאימים לקורקינט חשמלי והמלצתנו היא להימנע מרכיבה בדרכים קוצניים או אזורי תעשייה עם פסולת דוקרנית.

התפנצ’רתם? אין פאניקה

ראשית, עצרו בצד ונסו לאתר את מקור הבעיה, ישנם מקרים שאין צורך בתיקון מורכב של הגלגל, למשל:

תקר פשוט – בעת נחיתה לא מבוקרת של הכלי בשילוב לחץ אוויר נמוך עלולות לחדור אבנים קטנות אל סדקי הגלגל (המיועדים למניעת פנצ’רים) או עשבים הגורמים לדליפת אוויר, ייתכן וניקוי הלכלוך וניפוח הגלגל מחדש יפתרו את הבעיה באופן מיידי, ניתן לאבחן את תקר מסוג זה על ידי נסיעה לא רציפה/אחידה של גלגל אחד בהשוואה למשנהו.

תקר מורכב –  בדיוק כמו במכונית, ישנם סוגי תקר אותם קשה או לא ניתן לסדר במקום ועל כן יש לגשת לאחד הסניפים הקרובים לביתכם –

רכיבה נעימה, מאינוקים!

.